خدمات به کسب‌وکارها

ابرینو چه خدماتی به سازمان‌ها ارائه می‌دهد؟

ابرینو امکانات ویژه‌ای را نیز برای سازمان‌ها تدارک دیده است. رمزگذاری داده‌ها با کلید اختصاصی قبل از ارسال بر روی شبکه، مدیریت از راه دور کلاینت‌ها، پشتیبان‌گیری از پایگاه‌داده‌های موجود بر روی سرورها، به صورت آنلاین، مانیتورینگ کامل با امکان اطلاع‌رسانی ایمیلی و پیامکی و … نمونه‌ای از امکانات سازمانی ابرینو هستند که در قالب ابرهای عمومی، هیبرید و خصوصی قابل ارائه هستند.

ابرینو چه خدماتی به گروه‌های کسب‌و‌کاری خاص ارائه می‌دهد؟

ابرینو آمادگی خود را اعلام می‌کند تا با همکاری ارائه‌دهندگان خدمات به گروه‌های کسب‌وکاری خاص، اپ‌های ویژه‌ای را با امکانات اختصاصی ویژه کسب‌وکار‌ها ارائه دهند که امکان اتصال به پلتفرم‌ها و نرم‌افزارهای دیگر مرتبط با کسب‌وکار را داشته باشند، دارای گارانتی‌های ویژه برای تضمین حفظ و امنیت بسیار بالای اطلاعات در فضای ابری باشند، از الگوریتم‌های رمزگذاری اختصاصی سازمان‌ها پشتیبانی کنند و هر امکان اختصاصی دیگری را نیز پشتیبانی کنند.

ابرینو چه خدماتی به توسعه‌دهندگان ارائه می‌دهد؟

ابرینو SDKهای اختصاصی برای پلتفرم‌های مختلف ارائه می‌دهد که این امکان را به توسعه‌دهندگان می‌دهد تا به آسانی و در کمترین زمان ممکن بتوانند اپ‌های خود را ابری کنند! یعنی بتوانند داده‌های کاربران اپ‌هایشان را در فضای ابری بر روی فضاهای اختصاصی آنها نگهداری کنند. ارائه این خدمات به توسعه دهنده‌ها کاملا رایگان بوده (عدم نیاز به اجاره سرور، پرداخت هزینه پهنای باند و …) و همچنین امکان ارائه ویژگی‌های درخواستی اختصاصی برای اپ‌های با تعداد کاربران بالا نیز فراهم است.